
Відправка з 23 квітня 2026520 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mozaico de Lux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 004545 |
| Вага (брутто) | 1.333 кг |
| Вага модуля | 1.33 кг |
| Вага паковання | 18,66 кг |
| Використання | Для стін, дюйма підлоги |
| Кількість в пакованні | 14 шт. шт |
| Матеріал | Мрамор |
| Призначення | В інтер'єрі, Деку лазні,Для басейну,Для ванної кімнати та туалету,Для вітальні, Для душової, кухні, Для спальні, Для фартуха,Для фасаду |
| Загальна площа, що покривається пакованням | 1.273 м |
| Основа | Сітка |
| Площа модуля | 0,09 м² |
| Розміри модуля | 300x300 мм |
| Країна виробника | Китай |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Тип поверхні | Матова, неглазурована |
| Товщина чипа | 8 мм |
| Форма чипа | Трикутник |
| Колір | Білий, сірий, Чорний |