
208 ₴
171 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeus Ceramica |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Прямокутник |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Колір | Сірий |
| Товщина плитки | 9.5 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Довжина плитки | 300 мм |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Морозостійка плитка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Матова |
| Матеріал | Керамограніт |
| Артикул | 004487 |
| Країна виробника | Україна |
| Товщина чипа | 9,5 мм |
| Розміри модуля | 300x300 мм |
| Вага модуля | 1,773 кг |
| Площа модуля | 0,09 м² |
| Вага (брутто) | 1.773 кг |
| Призначення | В інтер'єрі, Деку лазні,Для басейну,Для ванної кімнати та туалету,Для вітальні, Для душової, Для кухні, Для спальні, Для фартуха,Для фасаду, Для хамаму |
| Стійкість до температур | Морозостійка |
| Текстура (особливо) | Камінь |
| Використання | Для стін, дюйма підлоги |
| Форма чипа | Квадратна, Прямокутна |
| Краї чипа | Рівні |
| Морозиста плитка | Так |