
506 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mozaico de Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Шестигранник |
| Матеріал виробу | Камінь |
| Колір | Білий |
| Товщина плитки | 2 мм |
| Ширина плитки | 294 мм |
| Довжина плитки | 297 мм |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Морозостійка плитка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Глянсова |
| Артикул | 004136 |
| Країна виробника | Китай |
| Товщина чипа | 2 мм |
| Розміри модуля | 297x294 мм |
| Площа модуля | 0,087 м2 |
| Розміри чипа | Інші |
| Морозиста плитка | Так |