



Відправка з 12 травня 2026648 ₴
Мозаїка керамічна Kotto Ceramica СМ 3001 С2 black/black str. 300 х 300 х 9 ( 25 х 25 )
Важливо! Не рекомендується використовувати у вологих приміщеннях або на вулиці — можливе утворення іржі, плям та погіршення зовнішнього вигляду.
Зверніть увагу: в залежності від налаштувань вашого монітора колір товару може дещо відрізнятися.
Номінальний розмір — це умовний розмір плитки, який зазначається виробником у каталозі, на упаковці та в назві товару. Наприклад, 30×30 см.
Фактичний розмір — це реальний розмір плитки після завершення виробничого процесу. Він може дещо відрізнятися від номінального, наприклад: 298×298 мм.
У межах однієї партії плитка може мати незначні відхилення від заявленого розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Матеріал виробу | Кераміка |
| Колір | Чорний |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Довжина плитки | 300 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 25 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 25 мм |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Площа, що покривається пачкою | 0.9 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 10 шт. |
| Морозостійка плитка | Ні |
| Вага однієї упаковки | 13.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Глянсова, Гладка Глянсова |
| Матеріал | Кераміка |
| Артикул | 002638 |
| Країна виробника | Україна |
| Вага модуля | 1.32 кг |
| Розміри чипа | 25x25 мм |
| Основа | Сітка |
| Призначення | Житлові приміщення;Квартири;Котеджі та приватні будинки;Для фартуха;Для кухні;Для прихожої;Для стін;Для туалету;Для ванної;Офіси;Спортивні об'єкти;Для вітальні;Для робочої зони;Для клубу;Для кафе;Для ресторану;В інтер'єрі |
| Форма чипа | Квадратна |
| Розміри | 300x300 мм |
| Площа модуля | 0,09 м² |
| Морозиста плитка | Ні |