


Відправка з 12 травня 2026855 ₴
Мозаїка декоративна Kotto Ceramica СМ 3043 С2 Crem/Silver 300 х 300 х 9 (25 х 25)
Важливо! Не рекомендується використовувати у вологих приміщеннях або на вулиці — можливе утворення іржі, плям та погіршення зовнішнього вигляду.
Зверніть увагу: в залежності від налаштувань вашого монітора колір товару може дещо відрізнятися.
Номінальний розмір — це умовний розмір плитки, який зазначається виробником у каталозі, на упаковці та в назві товару. Наприклад, 30×30 см.
Фактичний розмір — це реальний розмір плитки після завершення виробничого процесу. Він може дещо відрізнятися від номінального, наприклад: 298×298 мм.
У межах однієї партії плитка може мати незначні відхилення від заявленого розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Матеріал виробу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Довжина плитки | 300 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 25 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 25 мм |
| Ступінь блиску | Матова |
| Кількість плиток в одній упаковці | 11 шт. |
| Морозостійка плитка | Ні |
| Вага однієї упаковки | 14.63 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Глянсова, мат, Гладка, Рельєфна |
| Артикул | 002655 |
| Вага модуля | 1.17 кг |
| Розміри чипа | 25x25 мм |
| Основа | Сітка |
| Призначення | Для стін; В інтер'єрі; Житлові приміщення; Квартири; Котеджі та приватні будинки; Офіси; Для басейну; Для хамаму; Для лазні та сауни; Для фартуха; Для туалету; Для душової; Для ванної; Для вітальні; Для спальні; Для клубу; Для кафе; Для ресторану |
| Площа модуля | 0,09 м² |
| Морозиста плитка | Ні |