

681 ₴
Мозаїка керамічна Kotto Ceramica СМV 3105 C2 montego/glass V 300 x 300 х 8 (48 х 48)
Зверніть увагу: в залежності від налаштувань вашого монітора колір товару може дещо відрізнятися.
Номінальний розмір — це умовний розмір плитки, який зазначається виробником у каталозі, на упаковці та в назві товару. Наприклад, 30×30 см.
Фактичний розмір — це реальний розмір плитки після завершення виробничого процесу. Він може дещо відрізнятися від номінального, наприклад: 298×298 мм.
У межах однієї партії плитка може мати незначні відхилення від заявленого розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Матеріал виробу | Кераміка |
| Колір | Сірий |
| Товщина плитки | 8 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Довжина плитки | 300 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 48 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 48 мм |
| Ступінь блиску | Матова |
| Морозостійка плитка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Глянсова, Глазурована, Гладка |
| Артикул | 002693 |
| Вага модуля | 1.26 кг |
| Розміри чипа | 48x48 мм |
| Основа | Сітка |
| Призначення | Для стін; В інтер'єрі; Житлові приміщення; Квартири; Котеджі та приватні будинки; Офіси; Для басейну; Для хамаму; Для лазні та сауни; Для фартуха; Для туалету; Для душової; Для ванної; Для вітальні; Для спальні; Для клубу; Для кафе; Для ресторану |