


681 ₴
Мозаїка керамічна Kotto Ceramica СМ 3102 C pietrosanta 300 х 300 х 9 (25 х 25)
Зверніть увагу: в залежності від налаштувань вашого монітора колір товару може дещо відрізнятися.
Номінальний розмір — це умовний розмір плитки, який зазначається виробником у каталозі, на упаковці та в назві товару. Наприклад, 30×30 см.
Фактичний розмір — це реальний розмір плитки після завершення виробничого процесу. Він може дещо відрізнятися від номінального, наприклад: 298×298 мм.
У межах однієї партії плитка може мати незначні відхилення від заявленого розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Матеріал виробу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Довжина плитки | 300 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 25 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 25 мм |
| Ступінь блиску | Матова |
| Морозостійка плитка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кераміка |
| Артикул | 002692 |
| Країна виробника | Україна |
| Розміри чипа | 25x25 мм |
| Основа | Сітка |
| Призначення | Для підлоги;Для стін; В інтер'єрі;Жілі приміщення;Квартири;Коттеджі та приватні будинки;Офіси;Для басейну;Для хамамаму;Для банани та сауни;Для кухні;Для фартуха;Для робочої зони;Для душової;Для туалету;Для ванної;Для кафе;Для ресторану;Для вулиці;Для фасаду; |
| Форма чипа | Квадратна |
| Розміри | 300x300 мм |