





Відправка з 12 травня 2026990 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Матова, гладка |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Товщина чипа | 7 мм |
| Стійкість до температур | Жаростійка,Морозостійка |
| Текстура (особливо) | Камінь,Однобарвна |
| Використання | Для стін, дюйма підлоги |
| Краї чипа | Рівні |
| Артикул | 002700 |
| Вага модуля | 1,47 кг |
| Розміри чипа | 23x46 мм |
| Матеріал | Керамограніт |
| Країна виробника | Україна |
| Основа | Сітка |
| Призначення | В інтер'єрі, Деку лазні, дюйма басейну,Для ванної кімнати та туалету,Для вітальні, Для кухні, Для спальні, Для фартуха,Для фасаду,Для хамаму, Жилі приміщення, Квартири, котеджі та приватні будинки,Для підлоги,Для ванної, Для вітальні вітальні |
| Форма чипа | Прямокутна |
| Розміри | 300x300 мм |
| Площа модуля | 0,09 м² |