
Відправка з 12 травня 20261 206 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002721 |
| Вага модуля | 1.73 кг |
| Кількість в пакованні | 12 шт. шт |
| Матеріал | Керамограніт |
| Призначення | В інтер'єрі, Деку лазні, дюйма басейну,Для ванної кімнати та туалету,Для вітальні, Для кухні, Для спальні, Для фартуха,Для фасаду,Для хамаму, Жилі приміщення, Квартири, котеджі та приватні будинки,Для підлоги,Для ванної, Для вітальні вітальні |
| Основа | Сітка |
| Площа модуля | 0,09 м² |
| Розміри | 300x300 мм |
| Розміри чипа | 23x23 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Текстура (особливо) | Камінь,Однобарвна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина | 7 мм |
| Товщина чипа | 7 мм |
| Форма чипа | Квадратна |