


Відправка з 11 травня 2026990 ₴
Мозаїка з керамограніту Kotto Ceramica MI7 30500317C Focato 300 x 300 х 10 ( ромб 30 x 50
Зверніть увагу: в залежності від налаштувань вашого монітора колір товару може дещо відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002748 |
| Вага модуля | 1,46 кг |
| Використання | Для стін, дюйма підлоги |
| Кількість в пакованні | 10 шт. шт |
| Матеріал | Керамограніт |
| Призначення | В інтер'єрі, Деку лазні,Для басейну,Для ванної кімнати та туалету,Для вітальні, Для душової, Для кухні, Для спальні, Для фартуха,Для фасаду, Для хамаму |
| Основа | Сітка |
| Площа модуля | 0,0542 |
| Розміри | 300x300 мм |
| Розміри чипа | 30x50 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Текстура (особливо) | Гладкобарвна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина | 10 мм |
| Товщина чипа | 10 мм |
| Форма чипа | Ромбуватий |