


Відправка з 11 травня 2026990 ₴
Мозаїка з керамограніту Kotto Ceramica MI7 10200517C Focato 300x300х10 (прямокутник 10x20)
Зверніть увагу: в залежності від налаштувань вашого монітора колір товару може дещо відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Колір | Помаранчевий |
| Товщина плитки | 10 мм |
| Ширина плитки | 295 мм |
| Довжина плитки | 295 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 20 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 10 мм |
| Ступінь блиску | Матова |
| Площа, що покривається пачкою | 0.853 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 10 шт. |
| Морозостійка плитка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Матова, гладка |
| Товщина чипа | 10 мм |
| Основа | Сітка |
| Текстура (особливо) | Гладкобарвна |
| Використання | Для стін, дюйма підлоги |
| Розміри | 295x295 мм |
| Краї чипа | Рівні |
| Артикул | 002785 |
| Вага модуля | 1,58 кг |
| Розміри чипа | 10x20 мм |
| Матеріал | Керамограніт |
| Площа модуля | 0.0853м² |
| Країна виробника | Україна |
| Призначення | В інтер'єрі, Деку лазні,Для басейну,Для ванної кімнати та туалету,Для вітальні, Для душової, Для кухні, Для спальні, Для фартуха,Для фасаду, Для хамаму |
| Форма чипа | Прямокутна |
| Морозиста плитка | Так |