

Відправка з 11 травня 2026504 ₴
Мозаїка з керамограніту Kotto Ceramica MI7 K060801 Lviv Legends кут фриза Beige/Noce/Nero
Зверніть увагу: в залежності від налаштувань вашого монітора колір товару може дещо відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002882 |
| Вага модуля | 0,75 кг |
| Кількість в пакованні | 10 шт. шт |
| Матеріал | Керамограніт |
| Призначення | В інтер'єрі, Деку лазні,Для басейну,Для ванної кімнати та туалету,Для вітальні, Для душової, Для кухні, Для спальні, Для фартуха,Для фасаду, Для хамаму |
| Основа | Сітка |
| Розміри | 204x204 мм |
| Розміри чипа | 10x10 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина | 10 мм |
| Товщина чипа | 10 мм |