
Відправка з 11 травня 20261 002 ₴
Мозаїка з керамограніту Kotto Ceramica MI7 K060609 Eleganza рапорт завершальний Nero/Salino 300х288х10 (10х10)
Зверніть увагу: в залежності від налаштувань вашого монітора колір товару може дещо відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002895 |
| Матеріал | Керамограніт |
| Призначення | В інтер'єрі, Деку лазні,Для басейну,Для ванної кімнати та туалету,Для вітальні, Для душової, Для кухні, Для спальні, Для фартуха,Для фасаду, Для хамаму |
| Основа | Сітка |
| Розміри | 300x288 мм |
| Розміри чипа | 10x10 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Товщина | 10 мм |
| Товщина чипа | 10 мм |
| Форма чипа | Квадратна |