

Відправка з 11 травня 2026234 ₴
Мозаїка з керамограніту Kotto Ceramica MI7 K060607 Eleganza фриз короткий Nero/Salino 204х96х10 (10х10)
Зверніть увагу: в залежності від налаштувань вашого монітора колір товару може дещо відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002893 |
| Використання | Для підлоги |
| Краї чипа | Рівні |
| Матеріал | Керамограніт |
| Призначення | В інтер'єрі, Деку лазні,Для басейну,Для ванної кімнати та туалету,Для вітальні, Для душової, Для кухні, Для спальні, Для фартуха,Для фасаду, Для хамаму |
| Основа | Сітка |
| Розміри | 204x96 мм |
| Розміри чипа | 10x10 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Текстура (особливо) | Мікс |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Тип поверхні | Матова, гладка |
| Товщина | 10 мм |
| Товщина чипа | 10 мм |
| Стійкість до температур | Жаростійка,Морозостійка |
| Форма чипа | Квадратна |
| Колір | Білий, Темно-сірий |