Відправка з 11 травня 2026929 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина плитки | 300 мм |
| Кількість плиток в одній упаковці | 10 шт. |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Ступінь блиску | Матова |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина плитки | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002911 |
| Вага модуля | 1.23 кг |
| Довжина мозаїки (чипа) | 20 мм |
| Розміри чипа | 10x20 мм |
| Стан | Нове |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Тип поверхні | Матова |
| Ширина мозаїки (чипа) | 10 мм |