







Відправка з 10 травня 2026297 ₴
Мозаїка керамічна Kotto Ceramica SCALES SC 6019 Silver 240 x 240 x 9 ( 0,037 m.2)
Зверніть увагу: в залежності від налаштувань вашого монітора колір товару може дещо відрізнятися.
Номінальний розмір — це умовний розмір плитки, який зазначається виробником у каталозі, на упаковці та в назві товару. Наприклад, 30×30 см.
Фактичний розмір — це реальний розмір плитки після завершення виробничого процесу. Він може дещо відрізнятися від номінального, наприклад: 298×298 мм.
У межах однієї партії плитка може мати незначні відхилення від заявленого розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Довільна |
| Матеріал виробу | Кераміка |
| Колір | Сірий |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Ширина плитки | 240 мм |
| Довжина плитки | 240 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 93 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 87 мм |
| Ступінь блиску | Матова |
| Площа, що покривається пачкою | 0.19 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 5 шт. |
| Морозостійка плитка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Глянсова |
| Матеріал | Кераміка |
| Артикул | 003875 |
| Країна виробника | Україна |
| Вага модуля | 2,22 кг |
| Розміри чипа | 93x87 мм |
| Основа | Сітка |
| Призначення | В інтер'єрі, Деку лазні,Для басейну,Для ванної кімнати та туалету,Для вітальні, Для душової, Для кухні, Для спальні, Для фартуха,Для фасаду, Для хамаму |
| Розміри | 240x240 мм |
| Площа модуля | 0,038м² |
| Морозиста плитка | Так |