

Відправка з 10 травня 2026618 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotto keramika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Довільна |
| Матеріал виробу | Кераміка |
| Колір | Зелений |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Ширина плитки | 294 мм |
| Довжина плитки | 295 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 93 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 87 мм |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Морозостійка плитка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 003921 |
| Вага модуля | 2.222 кг |
| Розміри чипа | 93x87 мм |
| Основа | Сітка |
| Площа модуля | 0,0745м² |
| Морозиста плитка | Так |