



110 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaMo |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина плитки | 317 мм |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Товщина плитки | 4 мм |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Колір | Сірий |
| Ширина плитки | 317 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002590 |
| Площа модуля | 0,1 м2 |
| Розміри модуля | 317x317 мм |
| Розміри чипа | 25x25 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Тип поверхні | Глянсова |
| Товщина чипа | 4 мм |