

217 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaMo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Матеріал виробу | Скло |
| Колір | Коричневий |
| Товщина плитки | 4 мм |
| Ширина плитки | 317 мм |
| Довжина плитки | 317 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 25 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 25 мм |
| Ступінь блиску | Матова |
| Морозостійка плитка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Рельєфна |
| Артикул | 001034 |
| Країна виробника | Україна |
| Товщина чипа | 4 мм |
| Розміри модуля | 317x317 мм |
| Площа модуля | 0,1 м2 |
| Розміри чипа | 25x25 мм |
| Морозиста плитка | Так |