
381 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mozaico de Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002309 |
| Площа модуля | 0,105 м2 |
| Розміри модуля | 317x325 мм |
| Розміри чипа | 15x15 мм |
| Країна виробника | Китай |
| Тип поверхні | Глянсова |
| Товщина чипа | 6 мм |