
232 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mozaico de Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 26 мм |
| Довжина плитки | 290 мм |
| Матеріал виробу | Скло |
| Морозостійка плитка | Так |
| Відстані між мозаїками | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Товщина плитки | 6 мм |
| Форма мозаїки | Багатокутник |
| Колір | Бежевий |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 19 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |