
449 ₴
Поєднання красивого зовнішнього вигляду та зносостійкості — це все про мозаїку скляну. Такий обробний матеріал активно використовується для облаштування ванних приміщень та кухонь. Часто матеріал використовується як декоративні елементи в спальні.
У нашому магазині ви можете купити мозаїку зі скла від перевіреного виробника та за приємною ціною. Матеріал чудово справляється з високими та низькими температурами, зберігаючи свій первісний естетичний зовнішній вигляд. При цьому у складі лише натуральні компоненти, які не шкідливі для здоров'я людини та не викликають алергічних реакцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vidrepur |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001834 |
| Площа модуля | 0,1 м2 |
| Розміри модуля | 315x315 мм |
| Розміри чипа | 25x25 мм |
| Країна виробника | Іспанія |
| Тип поверхні | Глянсова |
| Товщина чипа | 6 мм |