



198 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mozaico de Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1414 |
| Вага модуля | 0,89 кг |
| Площа модуля | 0,09 м² |
| Розміри модуля | 300x300 мм |
| Розміри чипа | 25x25 мм |
| Країна виробника | Китай |
| Тип поверхні | Глянсова |
| Товщина чипа | 6 мм |