
105 ₴
Монохромне бежеве полотно стане чудовим доповненням для ванни, кухні, спальні, фартуха, хамама. Плитка мозаїка представлена суцільним елементом, що дуже легко монтується. Можна використовувати як декоративні вставки на стіни або підлогу.
Варто купити плитку мозаїку, якщо потрібний зносостійкий матеріал. Екологічний виріб, виконаний виключно з природних матеріалів, має стійкість до високих температур і морозів. Чи не вбирає вологу і відмінно зберігає свій зовнішній вигляд навіть при тривалому застосуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stella di Mare |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001805 |
| Площа модуля | 0,107 м2 |
| Розміри модуля | 327x327 мм |
| Розміри чипа | 20x20 мм |
| Країна виробника | Китай |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина чипа | 4 мм |