







100 ₴
Біла стильна плитка мозаїка - відмінне рішення для облаштування ванної або кухні. Зносостійкий матеріал добре почувається навіть в умовах підвищеної вологості. Виріб справляється навіть із різкими температурними змінами. Саме за ці переваги багато хто воліє купити плитку зі скла для своїх цілей.
Покупці можуть розраховувати на високу якість, заявлену перевіреним виробником Stella di Mare. Мозаїчна плитка для фартуха або іншої будь-якої мети зможе гармонійно виглядати, якщо поєднувати її з іншими будівельними матеріалами. Облицювальний матеріал найчастіше служить додатковим декором, ніж основним акцентом у приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stella di Mare |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 20 мм |
| Довжина плитки | 327 мм |
| Матеріал виробу | Скло |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Матова |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Товщина плитки | 4 мм |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Колір | Білий |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 20 мм |
| Ширина плитки | 327 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001817 |
| Площа модуля | 0,107 м2 |
| Розміри модуля | 327x327 мм |
| Розміри чипа | 20x20 мм |
| Країна виробника | Китай |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина чипа | 4 мм |