
90 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stella di Mare |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виробу | Скло |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Тип використання | Для зовнішніх та внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001820 |
| Площа модуля | 0,107 м2 |
| Розміри модуля | 327x327 мм |
| Розміри чипа | 20x20 мм |
| Країна виробника | Китай |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина чипа | 4 мм |