95 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mozaico de Lux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 004555 |
| Вага (брутто) | 0.575 кг |
| Вага модуля | 0.865 кг |
| Вага паковання | 11.5 кг |
| Використання | Для стін, дюйма підлоги |
| Кількість в пакованні | 20 шт. шт |
| Матеріал | Стекло |
| Загальна площа, що покривається пакованням | 2,14 м2 |
| Основа | Сітка |
| Площа модуля | 0,107 м2 |
| Розміри модуля | 327x327 мм |
| Країна виробника | Китай |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Тип поверхні | Глянсова, неглазурована |
| Товщина чипа | 4 мм |
| Стійкість до температур | Морозостійка |
| Колір | Мікс |