194 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mozaico de Lux |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 004562 |
| Вага (брутто) | 2.308 кг |
| Вага модуля | 2.308 кг |
| Вага паковання | 30 кг |
| Використання | Для стін, дюйма підлоги |
| Кількість в пакованні | 13 шт. шт |
| Матеріал | Мрамор |
| Загальна площа, що покривається пакованням | 1.181 м |
| Основа | Сітка |
| Площа модуля | 0,09 м² |
| Розміри модуля | 300x300 мм |
| Країна виробника | Китай |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Тип поверхні | Полірована,Матова, Глянсова, Неглазурована |
| Товщина чипа | 8 мм |
| Стійкість до температур | Морозостійка |